Разлика помеѓу преработките на „Алфред Адлер“

Додадени 20 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Alfred Adler
с (Робот: Додава diq:Alfred Adler)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Alfred Adler)
[[de:Alfred Adler]]
[[et:Alfred Adler]]
[[diq:Alfred Adler]]
[[el:Άλφρεντ Άντλερ]]
[[en:Alfred Adler]]
[[tr:Alfred Adler]]
[[uk:Альфред Адлер]]
[[vi:Alfred Adler]]
[[yo:Alfred Adler]]
[[diq:Alfred Adler]]
[[zh:阿尔弗雷德·阿德勒]]
11.502

уредувања