Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1845 година“

с
с (r2.7.2+) (Робот: Додава gl:Categoría:Nados en 1845)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува se:Category:Riegádeamit 1845, war:Category:Mga natawo han 1845)
[[ru:Категория:Родившиеся в 1845 году]]
[[sah:Категория:1845 сыллаахха төрөөбүттэр]]
[[se:KategoriijaCategory:Riegádeamit 1845]]
[[sq:Kategoria:Lindje 1845]]
[[simple:Category:1845 births]]
[[uk:Категорія:Народились 1845]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1845]]
[[war:KaarangayCategory:Mga natawo han 1845]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1845]]
[[zh-yue:Category:1845年出世]]
126.864

уредувања