Разлика помеѓу преработките на „Клиф Бартон“

Одземени 7 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
| name = Клиф Бартон
| image = Cliff Burton 1.JPG
| caption = Клиф БартонПортрет на сценаКлиф во 1985.Бартон
| image_size = 200px
| background = non_vocal_instrumentalist
945

уредувања