Оланд: Разлика помеѓу преработките

Додаден 31 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ur:جزائر ایلانڈ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Менува fa:جزایر الند)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ur:جزائر ایلانڈ)
[[tr:Åland]]
[[uk:Аландські острови]]
[[ur:جزائر ایلانڈ]]
[[vec:Isole Åland]]
[[vi:Åland]]
1.229

уредувања