Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1390 година“

с
r2.7.2) (Робот: Додава gl:Categoría:Nados en 1390
с (r2.7.2+) (Робот: Додава id:Kategori:Kelahiran 1390)
с (r2.7.2) (Робот: Додава gl:Categoría:Nados en 1390)
[[fa:رده:زادگان ۱۳۹۰ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:Naissance en 1390]]
[[gl:Categoría:Nados en 1390]]
[[gan:Category:1390年出世]]
[[ko:분류:1390년 태어남]]
7.011

уредување