Разлика помеѓу преработките на „Ото фон Бизмарк“

с
r2.7.1) (Робот: Додава lij:Otto von Bismarck
с (r2.7.2) (Робот: Додава qu:Otto von Bismarck)
с (r2.7.1) (Робот: Додава lij:Otto von Bismarck)
[[lb:Otto von Bismarck]]
[[lt:Otto von Bismarck]]
[[lij:Otto von Bismarck]]
[[hu:Otto von Bismarck]]
[[ml:ഓട്ടോ വോൺ ബിസ്മാർക്ക്]]
34.422

уредувања