Разлика помеѓу преработките на „Норшепинг“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: en:Norrköping
(нова страница, викификација, интервики, изменета категоризација, додаден/изменет шаблон, илустрирање)
 
с (r2.7.2) (Бот Додава: en:Norrköping)
 
[[Категорија:Градови во Шведска]]
 
 
[[ar:نوركوبنغ]]
[[de:Norrköping]]
[[et:Norrköping]]
[[en:Norrköping]]
[[es:Norrköping]]
[[eo:Norrköping]]
5.636

уредувања