Разлика помеѓу преработките на „Коста Пеев“

Одземени 50 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Македонски македонисти]]
[[Категорија:Македонски слависти]]
[[Категорија:Струмичани]]
[[Категорија:Родени во Струмица]]
[[Категорија:Професори од МакедонијаСтрумица]]
 
[[bg:Коста Пеев]]