Разлика помеѓу преработките на „Циклохексен“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ca:Ciclohexè
(Создадена страница со: {{chembox | verifiedrevid = 414090407 | ImageFile = Cyclohexene structures.svg | ImageSize = 240px | ImageFile1 = Cyclohexene-conformation-2D-skeletal.pn...)
 
с (r2.7.1) (Робот: Додава ca:Ciclohexè)
[[Категорија:Циклоалкени]]
 
[[ca:Ciclohexè]]
[[de:Cyclohexen]]
[[et:Tsüklohekseen]]
34.422

уредувања