Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Булгари“

Додадени 84 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
'''ФИРОМИТЕ ТРЪГНАЛЕ ДА ПИШУВАТ ИСТОРИЯ ! :)))'''
 
 
Драги Комита, как така нема извори за прабългарите? Виж http://www.kroraina.com/. Владко
: Дали е многу ова? Колку историчари ги прифаќаат овие ставови? Ако сакаш напиши нешто за нив на македонски, во согласие со [[Неутрална гледна точка|НЕУТРАЛНАТА ГЛЕДНА ТОЧКА]]! [[User:Комита|Комита]] 17:45, 8 Jun 2005 (UTC)
Анонимен корисник