Разлика помеѓу преработките на „Валтер Гаргано“

с
r2.7.3) (Робот: Додава am:ዎልተር ጋርጋኖ
с (Робот: Додава zh:瓦尔特·加尔加诺)
с (r2.7.3) (Робот: Додава am:ዎልተር ጋርጋኖ)
* [http://www.sscnapoli.it/client/render_e.aspx?root=908&content=0 Player profile] на официјалниот сајт на Наполи
 
[[am:ዎልተር ጋርጋኖ]]
[[ar:والتر غارغانو]]
[[ca:Walter Alejandro Gargano Guevara]]
3.913

уредувања