Разлика помеѓу преработките на „Црква „Св. Софија“ (Солун)“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува en:Hagia Sophia, Thessaloniki
с (r2.7.1) (Бот Додава: es:Santa Sofía (Salónica))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува en:Hagia Sophia, Thessaloniki)
[[de:Hagia Sophia (Thessaloniki)]]
[[el:Αγία Σοφία (Θεσσαλονίκη)]]
[[en:Hagia Sophia, (Thessaloniki)]]
[[es:Santa Sofía (Salónica)]]
[[it:Basilica di Santa Sofia (Salonicco)]]
126.126

уредувања