NGC 4076: Разлика помеѓу преработките

Додадени 160 бајти ,  пред 9 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Береникина Коса]]
 
[[az:NGC 4076]]
[[eo:NGC 4076]]
[[nl:NGC 4076]]
[[pl:NGC 4076]]
[[pt:NGC 4076]]
[[ru:NGC 4076]]
[[sk:NGC 4076]]
[[sr:NGC 4076]]
[[tr:NGC 4076]]
[[uk:NGC 4076]]
[[uz:NGC 4076]]
85.496

уредувања