Разлика помеѓу преработките на „NGC 4091“

Додадени 160 бајти ,  пред 9 години
с
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Береникина Коса]]
 
[[az:NGC 4091]]
[[eo:NGC 4091]]
[[nl:NGC 4091]]
[[pl:NGC 4091]]
[[pt:NGC 4091]]
[[ru:NGC 4091]]
[[sk:NGC 4091]]
[[sr:NGC 4091]]
[[tr:NGC 4091]]
[[uk:NGC 4091]]
[[uz:NGC 4091]]
85.496

уредувања