Разлика помеѓу преработките на „NGC 4450“

Додадени 272 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава az, be, de, en, eo, es, it, lb, mg, nl, pl, pt, ru, sk, tr, uk, uz
(Automated import of articles)
 
с (r2.7.3) (Робот: Додава az, be, de, en, eo, es, it, lb, mg, nl, pl, pt, ru, sk, tr, uk, uz)
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Береникина Коса]]
 
[[az:NGC 4450]]
[[be:NGC 4450]]
[[de:NGC 4450]]
[[en:NGC 4450]]
[[es:NGC 4450]]
[[eo:NGC 4450]]
[[it:NGC 4450]]
[[lb:NGC 4450]]
[[mg:NGC 4450]]
[[nl:NGC 4450]]
[[uz:NGC 4450]]
[[pl:NGC 4450]]
[[pt:NGC 4450]]
[[ru:NGC 4450]]
[[sk:NGC 4450]]
[[sr:NGC 4450]]
[[tr:NGC 4450]]
[[uk:NGC 4450]]
125.988

уредувања