Разлика помеѓу преработките на „Сен Дени (Реинион)“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува fa:سن-دونی، رئونیون
с (Робот: Додава mzn:سنت دنی، رئونیون)
с (r2.7.3) (Робот: Менува fa:سن-دونی، رئونیون)
[[eo:Saint-Denis (Reunio)]]
[[eu:Saint-Denis (Réunion)]]
[[fa:سنت دنی،سن-دونی، رئونیون]]
[[fr:Saint-Denis (La Réunion)]]
[[ko:생드니 (레위니옹)]]
[[mg:Saint-Denis, Réunion]]
[[mr:सेंट डेनिस]]
[[ms:Saint-Denis, Réunion]]
[[mzn:سنت دنی، رئونیون]]
[[ms:Saint-Denis, Réunion]]
[[nl:Saint-Denis (Réunion)]]
[[ja:サン=ドニ (レユニオン)]]
126.810

уредувања