Разлика помеѓу преработките на „Јужна Австралија“

с
r2.7.3) (Робот: Додава sco:Sooth Australie
(изненета фотографија)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sco:Sooth Australie)
[[rm:Australia Meridiunala]]
[[ru:Южная Австралия]]
[[sco:Sooth Australie]]
[[stq:South Australia]]
[[scn:South Australia]]
3.913

уредувања