Разлика помеѓу преработките на „Движење на неврзаните“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува pl:Ruch Państw Niezaangażowanych
с (r2.7.1) (Робот: Менува fa:جنبش عدم تعهد)
с (r2.7.3) (Робот: Менува pl:Ruch Państw Niezaangażowanych)
[[ja:非同盟]]
[[no:Organisasjonen av alliansefrie nasjoner]]
[[pl:Ruch państwPaństw niezaangażowanychNiezaangażowanych]]
[[pt:Movimento Não Alinhado]]
[[ro:Mișcarea de Nealiniere]]
126.126

уредувања