Разлика помеѓу преработките на „Ајслебен“

Додадени 45 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ba:Лютерштадт-Айслебен
с (Робот: Додава uz:Lutherstadt Eisleben)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ba:Лютерштадт-Айслебен)
 
[[ar:أيسلبن]]
[[ba:Лютерштадт-Айслебен]]
[[be-x-old:Лютэрштат-Айсьлебэн]]
[[bg:Айслебен]]
[[no:Eisleben]]
[[nn:Eisleben]]
[[uz:Lutherstadt Eisleben]]
[[pnb:آئیزلبن]]
[[pl:Eisleben]]
[[tr:Lutherstadt Eisleben]]
[[uk:Айслебен]]
[[uz:Lutherstadt Eisleben]]
[[vi:Eisleben]]
[[vo:Eisleben]]
126.283

уредувања