Разлика помеѓу преработките на „Хетштет“

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Хетштедт
с (Робот: Додава uz:Hettstedt)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Хетштедт)
{{МансфелдЗидхарц-никулец}}
 
[[ba:Хетштедт]]
[[da:Hettstedt]]
[[de:Hettstedt]]
[[kk:Хетштедт]]
[[nl:Hettstedt]]
[[uz:Hettstedt]]
[[pl:Hettstedt]]
[[ro:Hettstedt]]
[[ru:Хетштедт]]
[[sr:Хетштет]]
[[uz:Hettstedt]]
[[vo:Hettstedt]]
[[war:Hettstedt]]
126.596

уредувања