Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Помош со снимки“

с
Робот: Додава af:Wikipedia:Mediahulp
с (Робот: Преместување во Категорија:Википедија:Помош)
с (Робот: Додава af:Wikipedia:Mediahulp)
[[Категорија:Википедија:Помош|Снимки]]
 
[[af:Wikipedia:Mediahulp]]
[[ar:مساعدة:وسائط متعددة]]
[[as:ৱিকিপিডিয়া:মিডিয়া সহায়]]
85.496

уредувања