Разлика помеѓу преработките на „Државна химна“

с
r2.7.2) (Робот: Додава pnb:قومی ترانہ
с (r2.7.1) (Робот: Додава fo:Tjóðsangur)
с (r2.7.2) (Робот: Додава pnb:قومی ترانہ)
[[oc:Imne nacional]]
[[or:ଜାତୀୟ ସଙ୍ଗୀତ]]
[[pnb:قومی ترانہ]]
[[pap:Himno nacional di Aruba]]
[[ps:ولسي لاره]]
7.011

уредување