Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Одземени 57 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена во текстот (од 78.157.13.220) и вратена ревизијата 2615094 на M4r51n)
с
http://www.youtube.com/watch?v=Fa8Voxr1rsc&feature=plcp
 
=== Серии ===
* [[24 (ТВ серија)|24]] (24)
1.634

уредувања