Разлика помеѓу преработките на „А1 телевизија“

Додадени 56 бајти ,  пред 7 години
Одбиена последната промена во текстот (од 78.157.13.220) и вратена ревизијата 2615094 на M4r51n
(Одбиена последната промена во текстот (од 78.157.13.220) и вратена ревизијата 2615094 на M4r51n)
http://www.youtube.com/watch?v=Fa8Voxr1rsc&feature=plcp
 
=== Серии ===
1.565

уредувања