Разлика помеѓу преработките на „Доктор Хаус“

Одземени 34 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува fa:دکتر هاوس
с (r2.6.5) (Робот: Менува tr:House (dizi))
с (r2.7.3) (Робот: Менува fa:دکتر هاوس)
[[eo:House]]
[[eu:House (telesaila)]]
[[fa:دکتر هاوس (مجموعه تلویزیونی)]]
[[fr:Dr House]]
[[gl:House (serie de televisión)]]
2.061

уредување