Те посакувам (филм): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Додава es:Tengo ganas de ti (película)
(нова страница, викификација, интервики, изменета категоризација, додаден/изменет шаблон)
 
с (r2.7.2+) (Робот: Додава es:Tengo ganas de ti (película))
[[Категорија:Филмови 2012]]
 
[[es:Tengo ganas de ti (película)]]
[[pl:Tengo ganas de ti]]
[[ru:Три метра над уровнем неба. Я тебя хочу]]
127.131

уредување