Борка Аврамова: Разлика помеѓу преработките

интервики
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
(интервики)
[[Категорија:Македонски вајари]]
[[Категорија:Тетовци]]
 
[[sr:Борка Аврамова]]
11

уредување