Разлика помеѓу преработките на „Вроцлав“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува az:Vroslav
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:Vroclav)
с (r2.7.2) (Робот: Менува az:Vroslav)
[[ar:فروتسلاو]]
[[ast:Wroclaw]]
[[az:VroclavVroslav]]
[[be:Горад Вроцлаў]]
[[be-x-old:Уроцлаў]]
11.372

уредувања