Разлика помеѓу преработките на „Алитерација“

Додадени 20 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава en:Alliteration
(нова страница, изменета категоризација)
 
с (Робот: Додава en:Alliteration)
[[et:Alliteratsioon]]
[[es:Aliteración]]
[[en:Alliteration]]
[[eo:Aliteracio]]
[[eu:Aliterazio]]
85.496

уредувања