Разлика помеѓу преработките на „Наднационална организација“

с
r2.7.2) (Робот: Додава it:Sovranazionalismo
с (r2.7.3) (Робот: Додава en:Supranational union; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава it:Sovranazionalismo)
[[fr:Supranationalisme]]
[[is:Yfirþjóðlegt vald]]
[[it:Sovranazionalismo]]
[[nl:Supranationalisme]]
[[ja:スープラナショナリズム]]
2.249

уредувања