Разлика помеѓу преработките на „Меморијален центар на АСНОМ“

с
додадена Категорија:Пелинце со помош на HotCat
(ау мајко....како седел овој текст до сега)
с (додадена Категорија:Пелинце со помош на HotCat)
[[Категорија:Музеи во Македонија]]
[[Категорија:Згради и градби во Република Македонија]]
[[Категорија:Пелинце]]
 
[[bg:Мемориален център на АСНОМ]]