Разлика помеѓу преработките на „Меморијален центар на АСНОМ“

нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава sr:Меморијални центар АСНОМ)
[[Категорија:Згради и градби во Република Македонија]]
 
[[bg:Мемориален център на АСНОМ]]
[[en:ASNOM Memorial Center]]
[[sr:Меморијални центар АСНОМ]]
54

уредувања