Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска лига Чемпионшип“

Создадена страница со: {{Инфокутија спортска лига | наслов = Чемпионшип лига | момсезона = 2011/...
(Создадена страница со: {{Инфокутија спортска лига | наслов = Чемпионшип лига | момсезона = 2011/...)
(нема разлика)