Табитеуеја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ko:타비테우에아
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Додава ko:타비테우에아)
[[fr:Tabiteuea]]
[[gl:Tabiteuea]]
[[ko:타비테우에아]]
[[hr:Tabiteuea]]
[[it:Tabiteuea]]
11.502

уредувања