Разлика помеѓу преработките на „Фаниф“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава it:Fanif
(Создадена страница со: thumb|right|200px|Карта на Јап. '''Фаниф''' е село и општина во сојузната...)
 
с (r2.7.2) (Робот: Додава it:Fanif)
 
[[en:Fanif]]
[[it:Fanif]]
2.249

уредувања