Рен (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава mzn:رن
с (Робот: Додава pms:Rennes)
с (r2.7.3) (Робот: Додава mzn:رن)
[[hu:Rennes]]
[[mr:ऱ्हेन]]
[[mzn:رن]]
[[ms:Rennes]]
[[nl:Rennes]]
[[nrm:Rennes]]
[[oc:Roazhon]]
[[pms:Rennes]]
[[pnb:رینے]]
[[pms:Rennes]]
[[pl:Rennes]]
[[pt:Rennes]]
127.116

уредувања