Разлика помеѓу преработките на „Клермон-Феран“

Додадени 30 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Додава mzn:کلرمون فران
с (r2.7.2) (Робот: Додава lb:Clermont-Ferrand)
с (Робот: Додава mzn:کلرمون فران)
[[mr:क्लेरमाँ-फेराँ]]
[[ms:Clermont-Ferrand]]
[[mzn:کلرمون فران]]
[[nl:Clermont-Ferrand]]
[[ja:クレルモン=フェラン]]
85.496

уредувања