Разлика помеѓу преработките на „Теорија на книжевноста“

с
r2.7.3) (Робот: Додава ar:نظرية الأدب
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Lý luận văn học; козметички промени)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ar:نظرية الأدب)
[[Категорија:Литература]]
 
[[ar:نظرية الأدب]]
[[bg:Литературна теория]]
[[ca:Teoria de la literatura]]
11.502

уредувања