Разлика помеѓу преработките на „Роберт Мугабе“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ar:روبرت موغابي
с (r2.7.2) (Робот: Додава bn:রবার্ট মুগাবে)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ar:روبرت موغابي)
 
[[af:Robert Mugabe]]
[[ar:روبرت موجابيموغابي]]
[[bn:রবার্ট মুগাবে]]
[[be:Роберт Мугабэ]]
6.131

уредување