Разлика помеѓу преработките на „Ѓорѓи II (Грција)“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува yo:George 2k ilẹ̀ Gríìsì
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:George II ilẹ̀ Gríìsì)
с (r2.7.3) (Робот: Менува yo:George 2k ilẹ̀ Gríìsì)
[[tr:II. George (Yunanistan Kralı)]]
[[uk:Георг II (король Греції)]]
[[yo:George II2k ilẹ̀ Gríìsì]]
[[zh:乔治二世 (希腊)]]
3.913

уредувања