Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 820-тите“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 820 nga dekada
с (Робот: Додава vi:Thể loại:Mất thập kỷ 820)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 820 nga dekada)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในคริสต์ทศวรรษ 820]]
[[vi:Thể loại:Mất thập kỷ 820]]
[[war:KaarangayCategory:Mga namatay han 820 nga dekada]]
[[zh:Category:820年代逝世]]
126.130

уредувања