Категорија:Починати во 770-тите: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 770 nga dekada
с (Робот: Додава vi:Thể loại:Mất thập kỷ 770)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 770 nga dekada)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในคริสต์ทศวรรษ 770]]
[[vi:Thể loại:Mất thập kỷ 770]]
[[war:KaarangayCategory:Mga namatay han 770 nga dekada]]
[[zh:Category:770年代逝世]]
127.228

уредувања