Категорија:Починати во 730-тите: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 730 nga dekada
с (Робот: Додава vi:Thể loại:Mất thập kỷ 730)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 730 nga dekada)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในคริสต์ทศวรรษ 730]]
[[vi:Thể loại:Mất thập kỷ 730]]
[[war:KaarangayCategory:Mga namatay han 730 nga dekada]]
[[zh:Category:730年代逝世]]
127.214

уредувања