Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ba:Өтөр
[[ast:Coma (puntuación)]]
[[az:Vergül]]
[[ba:Өтөр]]
[[bg:Запетая]]
[[ca:Coma (puntuació)]]
125.612

уредувања