Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 570-тите“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 570 nga dekada
с (Робот: Додава vi:Thể loại:Mất thập kỷ 570)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 570 nga dekada)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในคริสต์ทศวรรษ 570]]
[[vi:Thể loại:Mất thập kỷ 570]]
[[war:KaarangayCategory:Mga namatay han 570 nga dekada]]
[[zh:Category:570年代逝世]]
126.981

уредување