Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 550-тите“

с
r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 550 nga dekada
с (Робот: Додава vi:Thể loại:Mất thập kỷ 550)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува war:Category:Mga namatay han 550 nga dekada)
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในคริสต์ทศวรรษ 550]]
[[vi:Thể loại:Mất thập kỷ 550]]
[[war:KaarangayCategory:Mga namatay han 550 nga dekada]]
[[zh:Category:550年代逝世]]
126.849

уредувања