Разлика помеѓу преработките на „Мартина Навратилова“

нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Додава ro:Martina Navratilova)
== Надворешни врски ==
[http://www.wtatennis.com/player/martina-navratilova_2257889_5744 Мартина Навратилова на WTA сајтот]
 
{{биографија-никулец}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Навратилова}}
1.634

уредувања