Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Pópù Adrian 6k
[[vi:Giáo hoàng Ađrianô VI]]
[[war:Papa Adriano VI]]
[[yo:Pópù Adrian VI6k]]
[[zh:亞德六世]]
125.612

уредувања