Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
Робот: Менува se:Uŋgárse:Ungára
[[ru:Венгрия]]
[[sah:Венгрия]]
[[se:UŋgárUngára]]
[[sm:Hungary]]
[[sa:हंगरी]]
85.496

уредувања