Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава se:Voronezj oblast
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава diq:Voronej (eyalet))
с (Робот: Додава se:Voronezj oblast)
[[ro:Regiunea Voronej]]
[[ru:Воронежская область]]
[[se:Voronezj oblast]]
[[sco:Voronezh Oblast]]
[[sk:Voronežská oblasť]]
6.057

уредувања